Sprzątanie 2018

Akcja sprzątania naszych miejscowości została zakończona. Zgodnie z oczekiwaniem zebraliśmy górę śmieci. Na tyle dużą, że kontenera nie starczyło. Znaleźliśmy kilka działek które zgłosimy do Urzędu Gminy w celu powiadomienia właścicieli o konieczności ich uprzątnięcia.

W imieniu organizatorów czyli stowarzyszenia Nasz Murowaniec oraz przedszkola Korona baaaardzo  dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczną obecność, zaangażowanie i  trud  włożony w wygląd naszych miejscowości.  Swoją postawą udowodniliśmy, że razem możemy wiele.   Podziękowania szczególne należą się najmłodszym którzy dzielnie przemierzyli spore przecież odcinki ulic. Niektórzy już przyszli kontuzjowani, inni odnieśli kontuzje w trakcie, i wszyscy byli bardzo dzielni.

 

Podziękowania należą się również sponsorom, którzy wsparli akcję , oraz indywidualnym osobom, które przekazały  datki na akcję, lub też czynnie uczestniczyli w  przygotowaniach i przeprowadzeniu samej imprezy dostarczając narzędzia, materiały czy środki transportu. Serdecznie wszystkim dziękujemy. Sponsorami akcji byli:

-Firma „Gzella”

-Urząd Gminy Białe Błota

– Leśnictwo Białe Błota

-Sklep Wielobranżowy  Dziesiątka

-Sklep Na Ptasiej

-Firma „Fractal”

-Firma „Slican”

Specjalne podziękowania dla Beaty z Lipnik. Za udział i otwartość.

Przy tak wspaniałych uczestnikach chciałby się, aby akcja weszła na stałe do naszego kalendarza jako wiosenna impreza. Z nadzieją oczywiście że każdego roku nas będzie coraz więcej a śmieci coraz mniej.

Akcja spotkała się ze sporym odzewem w gminie. Napisano o nas :

na stronie Urzędu Gminy 

na stronach PozaBydgoszcz